2017.12.31 PODZIĘKOWANIE

Dyrektor Domu Dziecka w Chmielowicach wraz z pracownikami pragnie w imieniu  naszych wychowanków serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za otrzymane dary w postaci słodyczy, owoców, kosmetyków a także imiennych paczek.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że każdego roku jesteście państwo Świętym Mikołajem dla naszych dzieci. Dzieci co roku piszą listy do Św. Mikołaja i niezmiennie co roku wyglądają niecierpliwie jego przyjazdu. Święty Mikołaj nigdy nie zawodzi. Cieszymy się, że nasze dzieci mogą liczyć na państwa wsparcie. Mamy nadzieję, że państwa szczodrość zostanie wielokrotnie wynagrodzona. Pamięć o najmłodszych, którzy wychowują się bez rodziców, obdarowanie ich prezentami jest wspaniałym gestem, darem serca a jednocześnie spełnieniem marzeń dzieci.

W naszej placówce dbamy o to, aby Święta Bożego Narodzenia kojarzyły się z tradycją, ciepłem i atmosferą rodzinną i cieszymy się bardzo, kiedy ktoś wspiera nasze działania. Dziękujemy za hojność i serce do dzielenia się z drugim człowiekiem.