2017.12.20 WIGILIA W HOTELU DESILVA PREMIUM

Tegoroczna wspólna wigilia odbyła się 20 grudnia w Hotelu DeSilva  Premium w Opolu. Była to uroczystość wyjazdowa dla wszystkich wychowanków Domu Dziecka w Chmielowicach, pracowników oraz zaproszonych gości.

Fundatorem tegorocznej kolacji był Hotel DeSilva Premium w Opolu. Hotel także objął patronatem placówkę i jak zapewniał Łukasz Łabanowski, dyrektor Hotelu DeSilva inicjatyw wspierających dzieci będzie wiele. Były prezenty i pyszna kolacja, a  dyrektor osobiście zadbał o nastrój świąteczny, który dopełniała muzyka fortepianowa grana na żywo wraz z wokalistą a także Mikołaj z Fundacji Dr Clown, którzy organizowali dzieciom gry, zabawy oraz wręczali prezenty. Wieczór był bardzo uroczysty i pełen niespodzianek.

Dyrektor Domu Dziecka w Chmielowicach Ingryda Gaida zaprosiła również na wspólną uroczystość wigilijną Henryka Lakwę, starostę opolskiego, Leonardę Płoszaj, wicestarostę, Krzysztofa Wysdak, członka Zarządu Powiatu Opolskiego, Krystiana Kobyłkę, dyrektora naczelnego i artystycznego Teatru Lalki i Aktora w Opolu oraz Iwonę Rejnhardt, dyrektora PCPR z pracownikami a także  pracowników Starostwa Powiatowego w Opolu.

Wieczór zakończyło wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary.